Co oferujemy?

Oferujemy zabiegi w kapsule floatingowej FloatRest, które są dedykowane dla osób z bólami różnego rodzaju, zestresowanymi, uprawiającymi sport i nie tylko. Kapsuła wypełniona jest roztworem soli Epsom inaczej zwanej gorzką lub angielską. Jest to czysty związek mineralny (siarczan magnezu). Wyglądem przypomina sól kuchenną, jednak jest bezwonny, o wartości ph obojętnej dla skóry. Dzięki jej dużemu stężeniu jesteśmy w stanie unosić się na wodzie podczas terapii i lewitować. Odpoczywać, relaksować się, także spać i czerpać z zabiegu wiele korzyści. Magnez, który jest w tak dużym stężeniu, świetnie wnika w nasze ciało i uzupełnia jego niedobry. Ostatnie badania potwierdzają, że właśnie przez ciało magnez wchłania się najlepiej. Szerzej o zabiegu i jego zastosowaniu w naszej zakładce Floating.

Czas sesji od 30 minut.

Drugim zabiegiem, który oferujemy jest relaks w saunie japońskiej, na łóżku wulkanicznym. Jednak nie przypomina ona tradycyjnej sauny. Właściwości zabiegu są wyjątkowe dla naszego ciała, gdyż odmładza je i regeneruje. To detox i witalność w jednym zabiegu. Szczegóły i dodatkowe zalety w zakładce Sauna japońska Ganbanyoku.

Czas każdej sesji to około 45 minut.

Cennik

 • Kapsuła FloatRest
 • Sauna japońska
 • Pozostałe usługi
 • Sesja skrócona 30 min. 60zł, każde kolejne 10 min. + 10 zł
  Karnet na 3 wejścia dodatkowy rabat 5%
  Karnet na 6 wejść dodatkowy rabat 10%
 • Sesja skrócona 45 min. 60 zł
  Godzinny pobyt w saunie 75 zł
  Karnet na 3 wejścia dodatkowy rabat 5%
  Karnet na 6 wejść dodatkowy rabat 10%
 • Istnieje możliwość wykupienia usługi masażu relaksacyjnego przy sesji w saunie japońskiej płatne dodatkowo 50zł / 30min.
  Opłata za wypożyczenie ręcznika 5 zł

Karnet 6 wejść (dowolne łączenie) – dodatkowy rabat 10%

Oferujemy również karnety i karty podarunkowe.

Realizujemy płatności kartą płatniczą.